Organisatie

Organisatie

Maak kennis met Team Estillon. Een gedreven groep mensen met een hoge product- en vakkennis. Professionele productinformatie staat bij ons hoog in het vaandel! Goed georganiseerde logistiek zorgt ervoor dat je de orders op tijd in huis hebt.

Team Estillon staat voor je klaar om samen naar de juiste oplossing te zoeken!

Team Estillon Nederland

Richard Bosveld

Richard Bosveld
Director

r.bosveld@estillon.nl

Floor Marcus
Product Marketing Manager

f.marcus@estillon.nl

Rob-van-Houtum

Rob van Houtum
Purchase

inkoop@estillon.nl

Charlotte Waterschoot
Administration / Human Resources

c.waterschoot@estillon.nl

Erica Spijkers

Erica Spijkers
Head of Sales

sales@estillon.nl

Margret-Albers

Margret Albers
Hospitality

commercial@estillon.nl

Caty-Verhagen

Caty Verhagen
Project assistant Hospitality

commercial@estillon.nl

Hendrik-Max

Hendrik Max
Customer Service

sales@estillon.nl

Richard Bisschops

Richard Bisschops
Customer Service

sales@estillon.nl

Silhouet-vrouw

Ans Bukkems
Customer Service

sales@estillon.nl

Willem van der Dussen
Technical Sales Consultant

w.vanderdussen@estillon.nl

Bart Visser
Technical Sales Consultant

b.visser@estillon.nl

Walter van Herwijnen
Marketing

w.vanherwijnen@estillon.nl

Silhouet-vrouw

Josine Heldens
Marketing

j.heldens@estillon.nl

Jaap van Uden
Warehouse manager

centraal@estillon.nl

Anko Dekkinga 
Production foreman  

a.dekkinga@estillon.nl

Team Estillon S.A.R.L. Frankrijk

Djedjiga Sosson

Djedjiga Sosson
Office France

d.sosson@estillon.fr

Sebastien Pohu

Sebastien Pohu
Customer Service

s.pohu@estillon.fr

Team Estillon GmbH Duitsland

Thomas Schultz

Thomas Schultz
Director Estillon Germany

t.schultz@estillon.de