Artikelnummer 67960
Luxerton Supreme is een lichtgewicht antislip ondertapijt van hoogwaardig naaldvilt met een dubbele latex antislip coating. De rollen zijn voorzien van folie. Het creëert een betrouwbare en comfortabele basis en voorkomt het opkrullen van tapijt. Het bevat geen weekmakers en kan worden gebruikt op tapijt, parket, laminaat, keramiek, kurk en PVC. Geschikt voor zowel huishoudelijk als projectmatig gebruik.
| Vloertype | Karpetten |
| Dikte | 3 mm |
| Type basisvloer | Vaste zandcementvloer / Zwevende dekvloer |
| Huishoudelijk gebruik | Ja |
| Gewicht product | 250 gr/m² |
| Afmeting product (Lengte) | 60 cm |
| Afmeting product (Breedte) | 130 cm |
| Afmeting product in m2 | 19,5 m² |
| TOG-rating | 0,60 TOG |
| Warmte weerstand-R-waarde | 0,060 m² K/W |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Densiteit | 83 kg/m³ |
| Materiaal | Hoogwaardig naaldvilt met een dubbelzijdig latex antislip coating |
| Merk | Luxerton |
| Legmethode | Zwevend |
Geen resultaten gevonden.