Artikelnummer 62074
Floorfixx fini is een ondervloersysteem die kleine oneffenheden in de ondervloer opvangt. Met behulp van de zelfklevende lip-las verbinding creëert u snel en eenvoudig een nieuwe, isolerende en egale ondervloer die direct belastbaar is. Floorfixx fini is geschikt voor huishoudelijke en licht projectmatige toepassingen. Renovatie van slechte basisvloeren ten behoeve van PVC Click, vinyl en PVC Rigid met onderlaag.
| Dikte | 8 mm (10% marge) |
| Type basisvloer | Houten draagvloer / Vaste zandcementvloer / Zwevende dekvloer |
| Geluidreducerend - ΔLlin | 10 dB ΔLlin |
| Geluidreducerend - ∆Lw - Test methode | ISO 10140 / ISO 717-2 |
| TUV certificaat | Ja |
| Brandvertragend | Efl-S1 |
| Afmeting product (Breedte) | 590 mm (10% marge) |
| Afmeting product (Lengte) | 850 mm (10% marge) |
| Afmeting product in m2 | 5,015 m² |
| Densiteit | 319 kg/m³ (10% marge) |
| Gewicht product | 2552 gr/m² (10% marge) |
| Basiseenheid | Pak |
| Merk | Floorfixx |
| Formaldehyde (Test methode : EN 120) | E-1 |
| Egaliserend vermogen | Goed |
| Warmte weerstand R-waarde-eenheid | m² K/W |
| Warmte weerstand - Test methode | ISO 8302 |
| TOG-rating | 2,13 TOG |
| PC (Punctual Conformability) | 1<mm<2 |
| CS | CS1 |
| CS/CC (compressive Strenght / Compressive Creep) | 149 kPa |
| Huishoudelijk gebruik | Ja |
| Projectmatig gebruik | Ja |
| Legmethode | Zwevend |
| Buigsterkte (Testmethode: EN 310) | 39 N/mm² |
| Rolstoelbelasting (Test methode: EN 985) | Geschikt |
| Brandvertragend - Test methode | EN 13501-1 |
| CS/CC (Compressive Strenght / Compressive Creep) | 149 kPa |
Geen resultaten gevonden.