Artikelnummer 62200
Floorfixx regular biedt een efficiënte oplossing voor het creëren van een nieuwe, isolerende en egale ondervloer. Geschikt voor zowel huishoudelijke als zakelijke toepassingen, is het ideaal voor de renovatie van slechte basisvloeren. Geschikt voor bovenvloeren van minimaal 2 mm dikte, zoals linoleum, verend vinyl, PVC, tapijt en tapijttegels.
| Dikte | 9 mm (10% marge) |
| Type basisvloer | Houten draagvloer / Vaste zandcementvloer / Zwevende dekvloer |
| Geluidreducerend - ΔLlin | 11 dB ΔLlin |
| Geluidreducerend - ∆Lw - Test methode | EN-ISO 10140-1 - 5:2021 / EN-ISO 717-2:2013 |
| TUV certificaat | Ja |
| Brandvertragend | Bfl-S1 |
| Afmeting product (Breedte) | 60 cm (10% marge) |
| Afmeting product (Lengte) | 120 cm (10% marge) |
| Afmeting product in m2 | 2,88 m² |
| Densiteit | 621 kg/m³ (10% marge) |
| Gewicht product | 5590 gr/m² (10% marge) |
| Basiseenheid | Pak |
| Materiaal | Bovenlaag: 4 mm MDFOnderlaag: 3 mm MDF & 2,2 mm XPS schuim |
| Merk | Floorfixx |
| Formaldehyde (Test methode : EN 120) | E-1 |
| Egaliserend vermogen | 3 mm over 1 m lengte |
| Warmte weerstand R-waarde-eenheid | m² K/W |
| Warmte weerstand - Test methode | ISO 8302 |
| TOG-rating | 1,33 TOG |
| VOC label | A |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| PC (Punctual Conformability) | 1<mm<2 |
| CS | CS2 |
| CS/CC (compressive Strenght / Compressive Creep) | 251 kPa |
| Huishoudelijk gebruik | Ja |
| Projectmatig gebruik | Ja |
| Legmethode | Zwevend |
| DIBT certificaat | Z-158.10-129 |
| Buigsterkte (Testmethode: EN 310) | 40 N/mm² |
| Rolstoelbelasting (Test methode: EN 985) | Geschikt |
| Brandvertragend - Test methode | EN 13501-1 |
| CS/CC (Compressive Strenght / Compressive Creep) | 251 kPa |
| Hospitality Collectie | Ja |
Geen resultaten gevonden.