Artikelnummer 68002
| Vloertype | Karpetten |
| Gewicht product | 150 gr/m² |
| Afmeting product (Lengte) | 120 cm |
| Afmeting product (Breedte) | 170 cm |
| Afmeting product in m2 | 28,56 m² |
| Dikte | 2 mm |
| Densiteit | 75 kg/m³ |
| Materiaal | Uit latex geïmpregneerd naaldvilt |
| Merk | Luxerton |
| TOG-rating | 0,60 TOG |
| Warmte weerstand-R-waarde | 0,060 m² K/W |
| Vloerverwarming geschikt | ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Huishoudelijk gebruik | Ja |
| Legmethode | Zwevend |
| Installatie instructie uitleg | Luxerton Standard installeren onder het karpet. Zorg ervoor dat Luxerton Standard rondom minimaal 50 mm kleiner is dan de rug van het karpet. |
| Type basisvloer | Vaste zandcementvloer / Zwevende dekvloer |
Geen resultaten gevonden.