Luxerton Standard is een antislip ondertapijt van latex geimpregneerd naaldvilt. Het is licht van gewicht en biedt een betrouwbare basis voor elk karpet. Het bevat geen weekmakers en verhoogt het luxegevoel en comfort van het karpet. Geschikt voor gebruik op tapijt, parket, laminaat, keramiek, kurk en PVC.
Ook geschikt in combinatie met vloerverwarming.
| Vloertype | Karpetten |
| Dikte | 2 mm |
| Type basisvloer | Vaste zandcementvloer / Zwevende dekvloer |
| Huishoudelijk gebruik | Ja |
| Gewicht product | 150 gr/m² |
| Afmeting product (Lengte) | 40 m |
| Afmeting product (Breedte) | 2 m |
| Afmeting product in m2 | 80 m² |
| TOG-rating | 0,60 TOG |
| Warmte weerstand-R-waarde | 0,060 m² K/W |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Densiteit | 75 kg/m³ |
| Materiaal | Uit latex geïmpregneerd naaldvilt |
| Merk | Luxerton |
| Legmethode | Zwevend |
Geen resultaten gevonden.