Black Magic is een ondertapijt geproduceerd uit 100% SBR rubber. Het zware rubberen ondertapijt creëert een stabiele, comfortabele en duurzame basis voor elke installatie. Black Magic draagt bij aan de ervaring van luxe en comfort van het tapijt. Black Magic is geschikt voor huishoudelijk, licht en zwaar projectgebruik.
| Vloertype | Tapijt |
| Dikte | 6 mm (10% marge) |
| Gewicht product | 3500 gr/m² (10% marge) |
| Densiteit | 584 kg/m³ (10% marge) |
| Type basisvloer | Houten draagvloer / Vaste zandcementvloer / Zwevende dekvloer |
| Huishoudelijk gebruik | Ja |
| Projectmatig gebruik | Ja |
| Rolstoelbelasting (Test methode: EN 985) | Geschikt, mits dubbelzijdig verlijmd |
| Geluidreducerend - ∆Lw | 26 dB ΔLw |
| TOG-rating | 0,90 TOG |
| Warmte weerstand-R-waarde | 0,090 m² K/W |
| Brandvertragend | Bfl-S1 |
| Merk | Estillon |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Legmethode | Spannen / dubbelzijdige verlijming |
| Afmeting product (Lengte) | 11 m (10% marge) |
| Afmeting product (Breedte) | 1,37 m |
| Afmeting product in m2 | 15,07 m² |
| Basiseenheid | Rol |
| Materiaal | Bovenlaag: Glasvezel versterkte non-wovenMiddenlaag: 100% SBR rubberOnderlaag : Polyester non-woven |
Geen resultaten gevonden.