| Vloertype | PVC Rigid Click / PVC Click / Laminaat / Linoleum / Parket / Tapijt / Tapijttegels / Vinyl |
| Gewicht product | 825 gr/m² |
| Afmeting product (Lengte) | 30 m |
| Afmeting product (Breedte) | 1 m |
| Afmeting product in m2 | 30 m² |
| Basiseenheid | Rol |
| Dikte | 1,5 mm |
| Densiteit | 550 kg/m³ |
| Materiaal | PU / kurk granulaat |
| Rolstoelbelasting | Geschikt |
| TOG-rating | 0,30 TOG |
| Warmte weerstand-R-waarde | 0,030 m² K/W |
| CS | CS3 |
| CS/CC (compressive Strenght / Compressive Creep) | > 400 kPa |
| Legmethode | Zwevend / dubbelzijdige verlijming |
| Installatie instructie uitleg | Haaks op de legrichting van de bovenvloer. Voorkom dat de naden van de ondervloer en de bovenvloer samenvallen. |
| Green choice label | Ja |
| Geluidreducerend - ∆Lw | 16 dB ΔLw |
| Brandvertragend | Bfl-S1 |
Geen resultaten gevonden.