Artikelnummer 717021
Elegance Green FR is een premium ondertapijt op basis van post-consumer gerecycled polyurethaanschuim. Door de hogere densiteit biedt deze lijn meer ondersteuning, een steviger en rijker en extra comfort. Daarmee is Elegance Green FR de luxere en zwaardere kwaliteit binnen het assortiment, geschikt voor huishoudelijk en projectgebruik waar comfort en belasting zwaarder wegen.
| Vloertype | Tapijt |
| Gewicht product | 1190 gr/m² (10% marge) |
| Afmeting product (Lengte) | 10 m (10% marge) |
| Afmeting product (Breedte) | 1,5 m |
| Afmeting product in m2 | 15 m² |
| Basiseenheid | Rol |
| Dikte | 7 mm (10% marge) |
| Densiteit | 170 kg/m³ (10% marge) |
| Materiaal | Bovenlaag: Crêpe / Middenlaag: Rebond polyurethane foam / Onderlaag: Spunbond polypropylene non-woven |
| Type ondergrond | Houten draagvloer / Vaste zandcementvloer / Zwevende dekvloer |
| Merk | Best Base |
| TOG-rating | 1,83 TOG |
| Warmte weerstand-R-waarde | 0,183 m² K/W |
| Warmte weerstand - Test methode | ISO 8302:1991; EN 12667:2001 |
| Huishoudelijk gebruik | Ja |
| Legmethode | Spannen / dubbelzijdige verlijming |
| Installatie instructie uitleg | Haaks op de legrichting van het tapijt. Voorkom dat de naden van het ondertapijt en het tapijt samenvallen. |
| Trap installatie geschikt | Ja |
| Green choice label | Ja |
| Rolstoelbelasting (Test methode: EN 985) | Geschikt |
| Geluidreducerend - ∆Lw | 47 dB ΔLw |
| Geluidreducerend - ∆Lw - Test methode | ISO 10140-3:2021 |
| Brandvertragend | Bfl-s1 |
| Brandvertragend - Test methode | EN 13501-1 (2018) |
| Dimensionale stabiliteit trekkracht / Long/MD | Passed |
Geen resultaten gevonden.