Egalbase 7 mm is een hoogwaardig ondertapijt gemaakt van gerecycled polyurethaan schuim met een fixeerlaag. Dit lichte en duurzame schuim garandeert een stabiele installatie en verhoogt het comfort van je tapijt. Het is geschikt voor huishoudelijk gebruik in woonkamers, slaapkamers, gangen en trappen, evenals voor projecttoepassingen zoals ingangen, restaurants en hotelkamers.
| Vloertype | Tapijt |
| Dikte | 7 mm (10% marge) |
| Gewicht product | 1120 gr/m² (10% marge) |
| Densiteit | 160 kg/m³ (10% marge) |
| Type basisvloer | Houten draagvloer / Vaste zandcementvloer / Zwevende dekvloer |
| Huishoudelijk gebruik | Ja |
| Projectmatig gebruik | Ja |
| Rolstoelbelasting (Test methode: EN 985) | Geschikt |
| Geluidreducerend - ∆Lw | 26 dB ΔLw |
| TOG-rating | 2,10 TOG |
| Warmte weerstand-R-waarde | 0,210 m² K/W |
| Brandvertragend | Bfl-S1 |
| Brandvertragend - Test methode | EN ISO 9239-1 |
| Green choice label | Ja |
| Merk | Best Base |
| Legmethode | Spannen / dubbelzijdige verlijming |
| Afmeting product (Lengte) | 10 m (10% marge) |
| Afmeting product (Breedte) | 1,5 m |
| Afmeting product in m2 | 15 m² |
| Basiseenheid | Rol |
| Materiaal | Bovenlaag: CrêpeMiddenlaag: Rebond polyurethane foamOnderlaag: Spunbond polypropylene non-woven non-slip laag |
Geen resultaten gevonden.